Novinky z vývoje

Pokladna – verze 2.3.36:

  • Při přechodu z verze 2.2 mohlo docházet k tomu, že se pokladna u velkého počtu účtenek na pokladně zasekla. Nyní jsou nově na pokladně archivovány účtenky pouze za posledních 42 dnů (v cloudu/manažeru však zůstává k dispozici kompletní historie účtenek) čímž je zmíněný problém odstraněn.
  • Na pokladnu Markeeta Mini byla implementována nová funkčnost s využitím vestavěného fotoaparátu na pokladně (fotoaparát je na spodní straně pokladny) – scanování čárových kódů (formát EAN-13). Čárové kódy mohou být použity buď k identifikaci zboží či zákazníka (např. zákaznické karty, které na sobě mají čárový kód). Pokud chcete funkci využívat, musíte si v manažeru povolit příslušné tlačítko, které se vám zobrazí na pokladně.
  • Na přihlašovací obrazovce mohlo občas dojít k přepnutí na obrazovku, která se zobrazuje při registraci pokladny. Byla provedena oprava, kde je tato chyba odstraněna.

Manažer (cloud) – verze 2.2.74:

  • U exportu skladových položek byly přidány sloupce EAN a PLU
  • Vylepšeno bylo procházení stránek, kde bylo větší množství záznamů. Navíc v levém dolním rohu přibylo políčko, kde lze zvolit, na kterou stránku chcete přejít.
  • V menu Provozovna je nově zaškrtávátko, kde se i neplátcům DPH může zobrazovat DPH. Funkci využijí např. ti prodejci, kteří se v brzské době chystají stát plátci DPH a chtějí se předpřipravit na tuto skutečnost.

2305total visits,2visits today

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *