Novinky – březen 2018 – verze 3.0.x

Pokladna:


verze 3.0.5

Při nastaveném tisku objednávkových bonů do kuchyně se tyto tisky logují do samostatného souboru. (Pro běžného uživatele není tato informace podstatná, tuto změnu ocení správci a partneři jako pomoc při konfiguraci objednávkových tiskáren.)

Na úvodní obrazovku do menu Servis přidána možnost kontaktovat podporu ještě před registrací a inicializací pokladny. Kontaktní obrazovka zobrazuje telefonní a e-mailový kontakt a odkaz na stránku s nápovědou.

Přidáno upozornění na zapnutý Ověřovací mód EET.
Pokud je na pokladně v Parametrech EET zapnutý Ověřovací mód déle než jeden den a byla markována účtenka, zobrazí se upozornění. Z formuláře upozornění lze rovnou přejít do nastavení Parametrů EET (kde je možné ověřovací mód vypnout).

Vylepšení zadání množství při markování položek
Při zadání množství lze využít tlačítko x i několikrát a zadat jednotlivé násobky. Tuto funkci využijí všechny obory, kde se výsledná cena položky vypočítává z několika činitelů, které se mezi sebou násobí – např. ubytování, kdy se markuje počet osob x počet dnů x cena za nocleh (tj. 2 x 5 x 450).

verze 3.0.3

Na obrazovce Rychlé volby se u tlačítek funkcí (Kopie účtu, Storno účtu…) zobrazují ikony jednotlivých funkcí.

Opravena možnost přepínat zobrazení sestav pro předchozí uzávěrky jen pokud na toto má uživatel právo. (Pokud má uživatel roli Prodavač nebo Číšník, nemůže zobrazit předchozí intervaly.)

Úprava tisku účtenky
V případě, že účtenka není odesílána do EET, netiskne se číslo provozovny a označení režimu EET (běžný/zjednodušený). DIČ se netiskne dle nastavení v Parametrech EET (zatržítko Nezobrazovat DIČ na účtence).

verze 3.0.1

V nabídce Rychlé volby – Sestavy je nově v aktuálním (otevřeném) období v záhlaví tiskové sestavy zobrazena ikona odemčeného zámku. Po vytištění sestavy odpovídající neuzavřenému intervalu bude na tiskové sestavě uveden slovní popis “Neuzavřený interval”.

2117total visits,1visits today

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *