Novinky – únor 2018 – verze 3.0.0

Pokladna:


verze 3.0.0

Vylepšeno zobrazení nekritických chyb u EET zpráv
Nově se zobrazují ikony varovného trojúhelníku v přehledu účtenek (např. seznam pro Kopii účtu) pro ty účtenky, u kterých EET vrátilo nekritickou chybu (např. DIČ neodpovídající certifikátu, nastavené datum a čas v budoucnosti apod.). Varovná ikona se též zobrazuje na obrazovce Rychlých voleb, pokud existuje v aktuálním intervalu alespoň jedna účtenka s nekritickou chybou EET.

 

Zobrazení DIČ na účtence
Nově je možné vypnout zobrazení DIČ na účtence (dle nálezu Ústavního soudu není od 1. 3. 2018 povinné). Nastavení lze provést pomocí nového parametru Nezobrazovat DIČ na účtence, který se dá nastavit v EET konfiguraci (Parametry EET) ve webovém manažeru nebo na obrazovce Rychlé volby – Systém – Správa.

Zatržítko Zpráva do kuchyně
V prodejních položkách lze nově zatrhnout nastavení Zpráva do kuchyně. Takto označené položky se po namarkování netisknou na účtence, ale pouze na objednávkové tiskárně. Tyto položky nemají množství ani cenu, jde o položky s textem doplňujícím objednávku. Lze je využít např. pro předání informace kuchaři o požadovaném zpracování pokrmu (steak propečený nebo medium). Položky tohoto typu lze použít i jako oddělovač položek na objednávce (pokud název obsahuje pouze pomlčky ————–). V kombinaci se zatržítkem Zadání názvu při prodeji lze název zprávy zadat až v okamžiku markování.

1662total visits,1visits today

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *